Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezrobotni będą dostarczać listy urzędu miasta!

Utworzony przez Bartol., 18 czerwca 2013 r. o 08:07
Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd. Nie ma potrzeby rejestracji aby pisać komentarze na lle24. Poczytaj także fejsbukowego fanpejdża, tam komentarze zamieszczane są z nazwiskami. Co do pisania sami ze sobą to doskonały przykład masz na nieoficjalnej stronie urzędu miasta ;) Wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieporadny to jesteś chyba ty skoro twierdzisz, że na lle24.pl trzeba się logować przy pisaniu komentarzy. Zapamiętaj sobie, że to nie jest strona KŁAMCZYŃSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd. Nie ma potrzeby rejestracji aby pisać komentarze na lle24.  ;) Wystarczy?
Kurcze,to jeszcze gorzej.Bo to może oznaczać,że albo tniesz komentarze albo ludzie maja wy...ane na to co piszesz,przepisujesz. Nie wiem co jest gorsze. Twarzoksiażki nie miałem,nie mam i mieć nie będę.Jest tak samo wiarygodna jak FAKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieporadny to jesteś chyba ty skoro twierdzisz, że na lle24.pl trzeba się logować przy pisaniu komentarzy. Zapamiętaj sobie, że to nie jest strona KŁAMCZYŃSKIEGO.
I niby czym to się różni?Oba portale podaj fakty wygodne dla siebie. Czytałeś u Bartola coś o posiedzeniach radnego Pawlaka w Skarbku?Czy radny Pawlak napisał coś na ten temat?Kurcze właśnie mnie olśniło. KŁAMCZYŃSKI może mieć inne oblicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol pisze o mieście. Kuczyński pisze o niczym. Nieprawdą jest twoje twierdzenie, że każdy portal pisze wygodnie dla siebie fakty. Gdyby tak było radni i Bartol mieliby masę pozwóz sądowych. Żaden radny ani burmistrz nigdy nic nie kwestionował. Nagrania też myślisz, że manipulują? Więcej obiektywizmu Mario. Możesz nie lubić Bartola ale on pisze tak jak jest a nie jak chce Kosiarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niby czym to się różni?Oba portale podaj fakty wygodne dla siebie. Czytałeś u Bartola coś o posiedzeniach radnego Pawlaka w Skarbku?Czy radny Pawlak napisał coś na ten temat?Kurcze właśnie mnie olśniło. KŁAMCZYŃSKI może mieć inne oblicze.
  A du.ku zapytaj się Kłamczyńskiego, przecież był ??? na zebraniu - jest delegatem w Skarbku. Wódz przybył a Grzesia K to spytaj na tym forum, może oświetli Cię relacją jak tam było i gdzie On siedział? Może Pana Kasprzaka popytaj, bo coś też cicho siedzi, a miał opisać.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze,to jeszcze gorzej.Bo to może oznaczać,że albo tniesz komentarze albo ludzie maja wy...ane na to co piszesz,przepisujesz. Nie wiem co jest gorsze. Twarzoksiażki nie miałem,nie mam i mieć nie będę.Jest tak samo wiarygodna jak FAKT
W tym mieście przepisuje tylko Kłamczyński np. wczoraj cały artykuł oooooo wystawie!!! ;) żywcem skopiowany ze strony um
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...